Satış Ortaklığı

SATIŞ ORTAKLIĞI

 

***** Her Satıştan %50 Komisyon Kazan *****

Yürüyen Özgüven Kitabı Nedir?

“Yürüyen Özgüven” özgüven eksikliği yaşayan, kendini sevmeyen, kendine değer vermeyen ve karşı cinsle ilişkileri zayıf olan kişilerin bu problemlerinden kurtulması için yazılmış çok etkili bir E-kitaptır.

Adından da anlaşılacağı gibi yürüyen bir özgüven bombasına dönüşmek için gereken bilgileri içeren bir psikoloji kaynağıdır. Özgüven problemlerinin yanında kaliteli, mutlu, dolu dolu bir hayat tarzının nasıl yaratılabileceğini de okuyucuya öğretiyor.

Ayrıca setin içinde yer alan özgüven arttırıcı hipnoz ses kayıtları sayesinde bilinçaltına özgüvenli olmayı öğretiyor. Dinleyenler gece uyurken bile özgüvenini artırabiliyor. Kısacası piyasaya böyle bir set ilk kez çıktı.

Bizimle beraber bu ilke şahit olmak, büyük paralar kazanmak istiyorsan, seni Satış Ortağımız olmaya davet ediyorum. Bu ürünün satışını yaparak sadece büyük paralar kazanmış olmayacaksın, aynı zamanda insanların özgüven eksikliği hastalığından kurtulmalarına da yardım etmiş olacaksın.

“Yürüyen Özgüven” kitabını sizden önce satış testine tabi tuttuk. Özgüven konusunda odaklı sitelerden yaptığımız yönlendirmelerle 450 tıklamada bir satış getirdiğini gördük. Setin fiyatının 197 TL olduğunu düşünürsek bu harika bir oran. Ayrıca sitemize gelen ziyaretçiler, kitabın satış sayfasının harika olduğunu defalarca kez dile getirdi.

Her açıdan bir başarı harikası olan “Yürüyen Özgüven” kitabına yönlendirme yaparak ayda 1000 TL kazanmak istemez misin?

Ürünümüze odaklı bir altyapı oluşturarak ortalama 300-500 tıklamada, satış başarısını yakalayabilirsin. Bu, hazırlamış olduğun makalelerin kalitesiyle direk olarak bağlantılıdır. Yani ne kadar tıklamada ne kadar satacağın senin yapacağın yönlendirmenin kalitesine bağlı.

Emeklerini satış başına 19 TL getiren kitaplar için neden harcayasın ki?

“Yürüyen Özgüven” kitabının tek bir satışında ne kadar kazanacağını inceleyelim!

Siz Değerli Affiliatelerimiz İçin;

***** KOMİSYON ORANI TAM %50 *****

Tüm kesintiler yapıldıktan sonra net Affiliate Komisyonu 66.63TL‘dir.

1 satıştan 66.63TL kazanç sağladığımızı düşünürsek, ayda sadece 10 satış yapan bir satış ortağının cebine tam 666.30TL giriyor.

Satış ortaklığı, satacağın kitap üzerine bir sürü emek harcamak anlamına gelir. Biz de bu emeklerinin farkında olduğumuz için gönül rahatlığıyla şunu söyleyebiliriz ki:

“Verdiğin emeğin karşılığını fazlasıyla alacaksın!”

Her gün 1 satış yaptığın taktirde 2000 TL civarında büyük bir kazanç elde edeceksin. Sen en iyisi diğer ürünlerle uğraşmayı bırak ve Yürüyen Özgüven’e gel!

Bu Setin İçinde Neler Var?

YÜRÜYEN ÖZGÜVEN ANA KİTABI (169 TL DEĞERİNDE)

ÖZGÜVEN KAZANDIRAN HİPNOZ SES KAYITLARI (97 TL DEĞERİNDE)

ÖZGÜVENLİ İLETİŞİM TEKNİKLERİ E-KİTAPÇIĞI (47 TL DEĞERİNDE)

ÖZGÜVENİN 3 KATMANI E-KİTAPÇIĞI (47 TL DEĞERİNDE)

 

“NOT: Şimdiye kadar kitabı satın alan hiç kimse iade talebinde bulunmadı.”

Yürüyen Özgüven Kitabına Nasıl Satış Ortağı Olunur?

Satış ortağımız olmak istiyorsanız hemen tıklayarak Odaklı Pazar ürenden satış ortaklığı kaydınızı yapabilirsiniz.

Zaten üyeliğiniz varsa sizler için hazırlanan satış taktiklerini ve Yürüyen Özgüven Seti’nin tanıtımı için ihtiyacınız olacak önemli stratejileri BURAYA tıklayarak öğrenebilirsiniz.